MM3Z15VT1GX on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 93
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 15 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323
PESD15VL1BA,115
MM3Z15VT1GX
DigiKeyn tuotenumero
1727-MM3Z15VT1GXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-MM3Z15VT1GXCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-MM3Z15VT1GXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM3Z15VT1GX
Kuvaus
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 11 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Toleranssi
±5%
Teho - maksimi
300 mW