BZX884-C4V7,315
DigiKeyn tuotenumero
1727-5354-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-5354-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-5354-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX884-C4V7,315
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 250MW DFN1006-2
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.7 V 250 mW ±5% Kiinnitys pintaan DFN1006-2
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Hyväksyntä
AEC-Q100
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
250 mW
Valmistajan laitepakkaus
DFN1006-2
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 2 V