BZX84J-C36,115 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 10 000
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 3 000
Tekniset tiedot
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Varastossa: 96
Rohm Semiconductor
Diodit - Zener 36 V 550 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323F
BZX84J-C36,115
DigiKeyn tuotenumero
1727-BZX84J-C36,115TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-BZX84J-C36,115CT-ND - Cut Tape (CT)
1727-BZX84J-C36,115DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84J-C36,115
Kuvaus
DIODE ZENER 36V 550MW SOD323F
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
550 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323F
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 25.2 V