BZX79-C3V9,143
DigiKeyn tuotenumero
1727-4678-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-4678-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX79-C3V9,143
Kuvaus
DIODE ZENER 3.9V 400MW ALF2
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.9 V 400 mW ±5% Läpivientiaukko ALF2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX79-C3V9,143 -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-65°C – 200°C
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
ALF2
Teho - maksimi
400 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms