BZX585-C3V3,135 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
onsemi
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 8 820
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panjit International Inc.
onsemi
Diodit - Zener 3.3 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-523