BZX585-B27,115
DigiKeyn tuotenumero
1727-BZX585-B27,115TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-BZX585-B27,115CT-ND - Cut Tape (CT)
1727-BZX585-B27,115DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX585-B27,115
Kuvaus
DIODE ZENER 27V 300MW SOD523
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 27 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 18.9 V