BZT52-C2V7X | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZT52-C2V7X |
Kuvaus | DIODE ZENER 2.7V 350MW SOD123 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 2.7 V 350 mW ±7,4% Kiinnitys pintaan SOD-123 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 900 mV @ 10 mA |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokka Autoteollisuus |
Osan tila Valmistus lopetettu DigiKeyllä | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±7,4% | Pakkaus / kotelo |
Teho - maksimi 350 mW | Valmistajan laitepakkaus SOD-123 |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 83 Ohms | Päätuotenumero |
Virta - käänteinen vuoto @ Vr 20 µA @ 1 V |