BZT52-C2V7J
DigiKeyn tuotenumero
1727-8133-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-8133-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-8133-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52-C2V7J
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 350MW SOD123
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.7 V 350 mW ±7,4% Kiinnitys pintaan SOD-123
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±7,4%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
350 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Impedanssi (maks.) (Zzt)
83 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1 V