74LVC2G32DC,125
DigiKeyn tuotenumero
1727-7020-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-7020-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-7020-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
74LVC2G32DC,125
Kuvaus
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
OR-hila IC 2 Kanavainen 8-VSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
74LVC2G32DC,125 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Valm.
Logiikkataso - matala
0,7V – 0,8V
Sarja
Logiikkataso - korkea
1,7V – 2V
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
3,2ns @ 5V, 50pF
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Valmistajan laitepakkaus
8-VSSOP
Pakkaus / kotelo
8-VFSOP (0,091", 2,30mm leveys)
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V