74LVC1G32GW,125
DigiKeyn tuotenumero
1727-3102-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-3102-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-3102-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
74LVC1G32GW,125
Kuvaus
IC GATE OR 1CH 2-INP 5TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
OR-hila IC 1 Kanavainen 5-TSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
74LVC1G32GW,125 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Valm.
Logiikkataso - matala
0,7V – 0,8V
Sarja
Logiikkataso - korkea
1,7V – 2V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
4ns @ 5V, 50pF
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Logiikan tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Piirien lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
5-TSSOP
Tulojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V