NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP
DigiKeyn tuotenumero
NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kapasitiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP -mallit
Kategoria
Katselualue
70,68mm lev. x 53,16mm kork.
Valmistaja
Newhaven Display Intl
Taustavalo
LED - valkoinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Pikselit
320 x 240 (QVGA)
Osan tila
Vanhentunut
Rajapinta
SPI
Näytön tyyppi
TFT - väri
Ohjaimen tyyppi
FT813
Näyttötila
Transmissiivinen
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Kosketusnäyttö
Kapasitiivinen
Päätuotenumero
Näytön diagonaalinen koko
3,5" (88,90mm)