NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP
DigiKeyn tuotenumero
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kapasitiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) Rinnakkainen, 8 bittiä/ 16 bittiä RGB) 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP -mallit
Kategoria
Katselualue
57,60mm lev. x 43,20mm kork.
Valmistaja
Newhaven Display Intl
Taustavalo
LED - valkoinen
Pakkaustapa
Kotelo
Pikselit
320 x 240 (QVGA)
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
Rinnakkainen, 8 bittiä/ 16 bittiä RGB)
Näytön tyyppi
TFT - väri, IPS (In-Plane Switching)
Ohjaimen tyyppi
ST7789Vi
Näyttötila
Transmissiivinen
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Kosketusnäyttö
Kapasitiivinen
Päätuotenumero
Näytön diagonaalinen koko
2,8" (71,12mm)