NHD-2.7-12864WDW3M-CTP | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 757-NHD-2.7-12864WDW3M-CTP-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | NHD-2.7-12864WDW3M-CTP |
Kuvaus | GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 2.7" |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Kapasitiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Valkoinen OLED - passiivimatriisi 8 bittiä, rinnakkainen, I2C, SPI 2,7" (68,58mm) 128 x 64 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | NHD-2.7-12864WDW3M-CTP -mallit |
Kategoria | Katselualue 63,31mm lev. x 32,59mm kork. |
Valmistaja Newhaven Display Intl | Taustavalo Ilman taustavaloa |
Pakkaustapa Kotelo | Pikselit 128 x 64 |
Osan tila Aktiivinen | Rajapinta 8 bittiä, rinnakkainen, I2C, SPI |
Näytön tyyppi OLED - passiivimatriisi | Ohjaimen tyyppi SSD1322 |
Kosketusnäyttö Kapasitiivinen | Grafiikan väri Valkoinen |
Näytön diagonaalinen koko 2,7" (68,58mm) |