NHD-2.4-240320CF-CSXN#-FT
DigiKeyn tuotenumero
NHD-2.4-240320CF-CSXN#-FT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NHD-2.4-240320CF-CSXN#-FT
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Resistiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri Rinnakkainen, 8 bittiä/ 16 bittiä RGB) 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Kategoria
Katselualue
38,32mm lev. x 50,26mm kork.
Valmistaja
Newhaven Display Intl
Taustavalo
LED - valkoinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Pikselit
240 x 320
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
Rinnakkainen, 8 bittiä/ 16 bittiä RGB)
Näytön tyyppi
TFT - väri
Ohjaimen tyyppi
ST7789Vi
Näyttötila
Transmissiivinen
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Kosketusnäyttö
Resistiivinen
Pisteiden väli
0,15mm lev. x 0,15mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
2,4" (60,96mm)