NNAMC3460PCEV
DigiKeyn tuotenumero
1816-1013-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NNAMC3460PCEV
Kuvaus
EVAL KIT MODULE 0 DEG 346MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NNAMC3460PC01 Neonode Touch Sensor Module Läheisyys, IR Touch Arviointipiirikortit - anturit
Kategoria
Tunnistusalue
346mm x 208mm
Syöttöjännite
4,75V – 5,25V