NNAMC1580PCEV
DigiKeyn tuotenumero
1816-1008-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NNAMC1580PCEV
Kuvaus
EVAL KIT MODULE 0 DEG 158MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NNAMC1580PC01 Neonode Touch Sensor Module Läheisyys, IR Touch Arviointipiirikortit - anturit
Kategoria
Tunnistusalue
158mm x 134mm
Syöttöjännite
4,75V – 5,25V