NNAMC1220PCEV
DigiKeyn tuotenumero
1816-1007-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NNAMC1220PCEV
Kuvaus
EVAL KIT MODULE 0 DEG 122MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NNAMC1220PC01 Neonode Touch Sensor Module Läheisyys, IR Touch Arviointipiirikortit - anturit
Kategoria
Tunnistusalue
122mm x 104mm
Valmistaja
Neonode Inc.
Rajapinta
I2C, USB
Sarja
Syöttöjännite
4,75V – 5,25V