STDCZS1-25M
DigiKeyn tuotenumero
644-STDCZS1-25MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-STDCZS1-25MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-STDCZS1-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STDCZS1-25M
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±15ppm Kiteet 8pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
STDCZS1-25M -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Toimintalämpötila
-10°C – 75°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
25 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±15ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)