STDCSW2-20M
DigiKeyn tuotenumero
644-STDCSW2-20MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-STDCSW2-20MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-STDCSW2-20MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STDCSW2-20M
Kuvaus
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Taajuus
20 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)