STDCSU2-16M
DigiKeyn tuotenumero
644-STDCSU2-16MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-STDCSU2-16MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-STDCSU2-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STDCSU2-16M
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±50ppm Kiteet 8pF 120 Ohms 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STDCSU2-16M -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
120 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (5x3.2)
Taajuuden vakaus
±150ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,059" (1,50mm)
Kuormakapasitanssi
8pF