STDCRG1-25M
DigiKeyn tuotenumero
644-STDCRG1-25MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-STDCRG1-25MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-STDCRG1-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STDCRG1-25M
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Tarkka kuvaus
25 MHz ±20ppm Kiteet 8pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Taajuus
25 MHz
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)