STDCQS1-16M
DigiKeyn tuotenumero
644-STDCQS1-16MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-STDCQS1-16MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-STDCQS1-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STDCQS1-16M
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±15ppm Kiteet 8pF 120 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STDCQS1-16M -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
120 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
16 MHz
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Kuormakapasitanssi
8pF