CS08742-25M
DigiKeyn tuotenumero
644-CS08742-25MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-CS08742-25MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-CS08742-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS08742-25M
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±15ppm Kiteet 20pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CS08742-25M -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
25 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±25ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)
Kuormakapasitanssi
20pF