CS08403-50M
DigiKeyn tuotenumero
644-CS08403-50MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-CS08403-50MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-CS08403-50MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS08403-50M
Kuvaus
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 MHz ±10ppm Kiteet 8pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Taajuus
50 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (1,6x1,2)
Taajuuden vakaus
±15ppm
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,047" lev. (1,60mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,014" (0,35mm)