CS07553-24M
DigiKeyn tuotenumero
644-CS07553-24MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-CS07553-24MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-CS07553-24MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS07553-24M
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHZ 7PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz ±10ppm Kiteet 7pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CS07553-24M -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
7pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±15ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)