UEI15-033-Q48N-C
DigiKeyn tuotenumero
811-1865-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UEI15-033-Q48N-C
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Valmistajan vakio toimitusaika
43 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 5A 18V - 75V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UEI15-033-Q48N-C -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
15 W
Valm.
Jännite - erotus
2.25 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
88,8%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
18V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
1,10" pit. x 0,96" lev. x 0,32" kork. (27,9mm x 24,4mm x 8,1mm)
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
5A