MGJ3T12150505MC-R13
DigiKeyn tuotenumero
MGJ3T12150505MC-R13-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MGJ3T12150505MC-R13
Kuvaus
DC DC CONVERTER 15V -10V 3W
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -10V 120mA, 120mA 9V - 18V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MGJ3T12150505MC-R13 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
120mA, 120mA
Valm.
Teho (wattia)
3 W
Sarja
Jännite - erotus
5.2 kV
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
SCP, UVLO
Tyyppi
Eristetty moduuli
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Lähtöjen lukumäärä
2
Tehokkuus
82%
Tulojännite (min.)
9V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
18V
Pakkaus / kotelo
7-SMD-moduuli
Jännite - lähtö 1
Koko/mitat
0,91" pit. x 0,89" lev. x 0,58" kork. (23,0mm x 22,6mm x 14,7mm)