MGJ2D242005SC
DigiKeyn tuotenumero
811-3009-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MGJ2D242005SC
Kuvaus
DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 20V -5V 80mA, 40mA 21,6V - 26,4V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MGJ2D242005SC -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
80mA, 40mA
Valm.
Teho (wattia)
2 W
Sarja
Jännite - erotus
5.2 kV
Pakkaustapa
Putki
Aktiivinen
Ominaisuudet
SCP
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tehokkuus
82%
Tulojännite (min.)
21,6V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (maks.)
26,4V
Pakkaus / kotelo
7-SIP-moduuli, 5 johdinta
Jännite - lähtö 1
Koko/mitat
0,77" pit. x 0,39" lev. x 0,50" kork. (19,7mm x 10,0mm x 12,7mm)