MGJ2D151505MPC-R13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Murata Power Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen MGJ2D151505MPC-R13 kuvaa ei ole saatavana
MGJ2D151505MPC-R13
DigiKeyn tuotenumero
811-MGJ2D151505MPC-R13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MGJ2D151505MPC-R13
Kuvaus
DC DC CONVERTER 15V -5V 2W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -5V 100mA, 100mA 13,5V - 16,5V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
100mA, 100mA
Valm.
Teho (wattia)
2 W
Sarja
Jännite - erotus
5.7 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 95°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
77%
Tulojännite (min.)
13,5V
Tulojännite (maks.)
16,5V
Koko/mitat
0,79" pit. x 0,59" lev. x 0,17" kork. (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm)