MGJ2D121509MPC-R7
DigiKeyn tuotenumero
811-MGJ2D121509MPC-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
811-MGJ2D121509MPC-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
811-MGJ2D121509MPC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MGJ2D121509MPC-R7
Kuvaus
DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -9V 80mA, 80mA 10,8V - 13,2V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
80mA, 80mA
Valm.
Teho (wattia)
2 W
Sarja
Jännite - erotus
5.7 kV
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 95°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
77%
Tulojännite (min.)
10,8V
Tulojännite (maks.)
13,2V
Koko/mitat
0,79" pit. x 0,59" lev. x 0,17" kork. (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm)