IRH-12/12.5-T110N-C
DigiKeyn tuotenumero
811-3467-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IRH-12/12.5-T110N-C
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 150W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 12,5A 57,6V - 160V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IRH-12/12.5-T110N-C -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
150 W
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Rautatie
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
89,5%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
57,6V
Pakkaus / kotelo
Half Brick
Tulojännite (maks.)
160V
Koko/mitat
2,40" pit. x 2,28" lev. x 12,7" kork. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Jännite - lähtö 1
Valmistajan laitepakkaus
Half Brick
Virta - lähtö (maks.)
12,5A