BAC05S24DC
DigiKeyn tuotenumero
811-BAC05S24DC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAC05S24DC
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 210mA 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valmistaja
Murata Power Solutions Inc.
Ominaisuudet
Yleistulo
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Putki
Tehokkuus
81%
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Koteloitu
Pakkaus / kotelo
5-DIP-moduuli
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,64" kork. (25,4mm x 25,4mm x 16,3mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - lähtö 1
24V
Linjan regulointi
±0,5%
Virta - lähtö (maks.)
210mA
Kuorman regulointi
±1%
Teho (wattia)
5 W