XRCPB25M000F3M00R0 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Murata Electronics
Varastossa: 138 871
Tekniset tiedot
Samankaltainen
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
Varastossa: 2 975
Tekniset tiedot
25 MHz ±30ppm Kiteet 6pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa