XRCPB25M000F0Z00R0 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Murata Electronics
Varastossa: 3 344
Tekniset tiedot
25 MHz ±100ppm Kiteet 6pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa