XRCPB24M000F2P00R0 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Murata Electronics
Varastossa: 31 709
Tekniset tiedot
24 MHz ±20ppm Kiteet 6pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa