XRCPB24M000F0Z00R0 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
24 MHz ±100ppm Kiteet 6pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa