XRCGE50M000F3A1BR0
DigiKeyn tuotenumero
490-XRCGE50M000F3A1BR0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-XRCGE50M000F3A1BR0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGE50M000F3A1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGE50M000F3A1BR0
Kuvaus
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
Tarkka kuvaus
50 MHz ±30ppm Kiteet 8pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
XRCGE50M000F3A1BR0 -mallit
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Taajuus
50 MHz
Taajuuden vakaus
±45ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Kuormakapasitanssi
8pF