XRCGB40M000F1S2GR0
DigiKeyn tuotenumero
490-XRCGB40M000F1S2GR0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-XRCGB40M000F1S2GR0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGB40M000F1S2GR0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB40M000F1S2GR0
Kuvaus
CRYSTAL 40.0MHZ SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 MHz ±10ppm Kiteet 8pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
MHz-kide
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuus
40 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Päätuotenumero
Kuormakapasitanssi
8pF