XRCGB32M768F2N10R0
DigiKeyn tuotenumero
490-XRCGB32M768F2N10R0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-XRCGB32M768F2N10R0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGB32M768F2N10R0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB32M768F2N10R0
Kuvaus
CRYSTAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 MHz ±100ppm Kiteet 6pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
XRCGB32M768F2N10R0 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
MHz-kide
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuus
32.768 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Taajuustoleranssi
±100ppm
Päätuotenumero
Kuormakapasitanssi
6pF