XRCGB32M000F2P29R0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | XRCGB32M000F2P29R0 |
Kuvaus | CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 32 MHz ±20ppm Kiteet 6pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | XRCGB32M000F2P29R0 -mallit |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 100 Ohms |
Valm. | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -30°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 32 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2x1,6) |
Taajuuden vakaus ±20ppm | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Taajuustoleranssi ±20ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,028" (0,70mm) |
Kuormakapasitanssi 6pF | Päätuotenumero |