XRCGB32M000F2P01R0
DigiKeyn tuotenumero
490-18340-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18340-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18340-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB32M000F2P01R0
Kuvaus
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Tarkka kuvaus
32 MHz ±20ppm Kiteet 8pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
XRCGB32M000F2P01R0 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Taajuus
32 MHz
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Kuormakapasitanssi
8pF