XRCGB32M000F1SACR0
DigiKeyn tuotenumero
490-XRCGB32M000F1SACR0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-XRCGB32M000F1SACR0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGB32M000F1SACR0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB32M000F1SACR0
Kuvaus
CRYSTAL 32.0MHZ SMD
Tarkka kuvaus
32 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
32 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuuden vakaus
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Päätuotenumero
Kuormakapasitanssi
10pF