XRCGB32M000F1H00R0 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
ECS Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Geyer Electronic America, Inc.
Varastossa: 2 525
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
EPSON
32 MHz ±10ppm Kiteet 6pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa