XRCGB27M120F3M10R0
DigiKeyn tuotenumero
490-8578-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-8578-1-ND - Cut Tape (CT)
490-8578-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB27M120F3M10R0
Kuvaus
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Tarkka kuvaus
27.12 MHz ±30ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
XRCGB27M120F3M10R0 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Taajuus
27.12 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuuden vakaus
±40ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Päätuotenumero
Kuormakapasitanssi
10pF