XRCGB27M120F2P00R0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | XRCGB27M120F2P00R0 |
Kuvaus | CRYSTAL 27.1200MHZ 6PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 27.12 MHz ±20ppm Kiteet 6pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | XRCGB27M120F2P00R0 -mallit |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 150 Ohms |
Valm. | Käyttötila Fundamentaalinen |
Sarja | Toimintalämpötila -30°C – 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Tyyppi MHz-kide | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2x1,6) |
Taajuus 27.12 MHz | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Taajuuden vakaus ±20ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,028" (0,70mm) |
Taajuustoleranssi ±20ppm | Päätuotenumero |
Kuormakapasitanssi 6pF |