XRCGB25M000F3A16R0
DigiKeyn tuotenumero
490-XRCGB25M000F3A16R0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-XRCGB25M000F3A16R0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGB25M000F3A16R0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB25M000F3A16R0
Kuvaus
2.0X1.6MM 25.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Tarkka kuvaus
25 MHz ±30ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
XRCGB25M000F3A16R0 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
25 MHz
Taajuuden vakaus
±35ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Kuormakapasitanssi
10pF