XRCGB25M000F3A16R0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | XRCGB25M000F3A16R0 |
Kuvaus | 2.0X1.6MM 25.0MHZ CRYSTAL UNIT + |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 25 MHz ±30ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | XRCGB25M000F3A16R0 -mallit |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 80 Ohms |
Valm. | Käyttötila Fundamentaalinen |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 25 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2x1,6) |
Taajuuden vakaus ±35ppm | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Taajuustoleranssi ±30ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,028" (0,70mm) |
Kuormakapasitanssi 10pF | Päätuotenumero |