XRCGB25M000F3A01R0
DigiKeyn tuotenumero
490-XRCGB25M000F3A01R0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-XRCGB25M000F3A01R0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGB25M000F3A01R0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB25M000F3A01R0
Kuvaus
25.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-30PPM IN
Tarkka kuvaus
25 MHz ±30ppm Kiteet 8pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
XRCGB25M000F3A01R0 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
25 MHz
Taajuuden vakaus
±35ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Kuormakapasitanssi
8pF