XRCGB25M000F3A00R0 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 8 568
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 2 545
Tekniset tiedot
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
25 MHz ±35ppm Kiteet 6pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa