XRCGB25M000F1SBDR0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | XRCGB25M000F1SBDR0 |
Kuvaus | CRYSTAL 25.0MHZ SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 25 MHz ±10ppm Kiteet 12pF 70 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 70 Ohms |
Valm. | Käyttötila Fundamentaalinen |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 105°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Tyyppi MHz-kide | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2x1,6) |
Taajuus 25 MHz | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Taajuuden vakaus ±20ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,028" (0,70mm) |
Taajuustoleranssi ±10ppm | Päätuotenumero |
Kuormakapasitanssi 12pF |